Take a fresh look at your lifestyle.

Notat e lojtarëve: Osasuna 1-2 Barcelona – Lajmet e funditNotat e lojtarëve: Osasuna 1-2 Barcelona


Sport
November 08, 2022 – 23:50

Lajmet e Fundit nga Sporti

Barcelona ka marr fitore të madhe ndaj Osassunas si mysafir me rezultat 2-1 në kuadër të javës së 14-të La Ligas.


David Garcia shënoi në start për Osasunan, ndërsa Pedri dhe Raphinha kthyen rezultatin për Barcelonën.


Raphinha që u fut në pjesën e dytë u vlerësua më së larti me notën 7.6.


Garcia ishte më i miri te vendasit me notën 7.4.


Lewandowski që doli jashtë me të kuq u vlerësua me notën 5.4 si më i dobëti.Image

 


Comments are closed.