Take a fresh look at your lifestyle.

Olta Gixhari do ta lë sonte shtëpine e BBVA

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Në promon zyrtare të BBVIP, njoftohet se aktorja Olta Gixhari ka kërkuar të lërë shtëpinë ku ende nuk dihet se cili do jetë vendimi i saj deri në fund të spektaklit, dhe motivet e saj për të lënë në këtë pikë lojën.

Kjo u konfirmua edhe zyrtarisht nga moderatorja e spektaklit Arbana Osmani e cila njofoti se spektakli do te zgjas deri me 6 maj ndersa Olta nuk do vazhoj rrugetimin per cmimin e madh pasi ka marr vendimin per tu larguar./InfoKosova/

Comments are closed.