Take a fresh look at your lifestyle.

Olta tregon si do i marr hakun Luizit pasi përjashtoi nga loja Maestron

Armaldo u eliminua mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP” pas nje rrugetimi 85 dite brenda shtepise duke sjellur nje loje interesante qe bazohej duke shkuar here tek Olta e here tek Luizi duke mos pranuar se eshte me ndonjerin prej tyre edhe pse dukej se i pelqente me shume loja me Luizin.

Olta u bë keq nga largimi i tij dhe fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij. Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën. “Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo.

E kete ia tha edhe ne sy Luizit dhe Kiares duke shkuar tek dhoma suite qe mbreme e kishin dhurate nga Vellau i Madh, ajo ka qendruar disa minuta para deres duke thene se nuk do i le te qete dhe do pengoj pastaj tha se do ta nxjerr Kiaren por qe Luizi nuk e mori shume seriozisht duke thene se Kiara eshte e forte dhe nuk mund ta nxjerresh jashte nga loja e Big Brother.

Por, ndryshe nga herave tjera Kiara kete here duket shume me e qete dhe mbreme i tha Luizit se eshte e pergatitur per cfaredo qe te ndodhe te marten edhe nese del nga shtepia por ne anen tjeter ajo ka thene se e ka njefare lloj vetbesimi pasi ka bere 85 dite brenda dhe mund te jete e forte.

Comments are closed.