Take a fresh look at your lifestyle.

Pak javë para lindjes, kaq shumë i është fryrë barku i Aida Doçit

Kengetarja Aida Doci  dhe burri i saj Naseri jane nje nga ciftet me te komentuara ne show biz, megjithese nuk sjellin shume momente bashke ato foto qe publikojne bashke komentohen shume nga ndjekesit.

Eshte Aida ajo qe eshte me aktive duke sjellur momente te shumta nga perditshmeria e saj, perpos postimeve per projektet e saj ndonjehere edhe nga jeta e saj private me familjen.

Aida dhe Naseri do të bëhen prindër për herë të parë sta janë shumë të lumtur për një gjë të tillë, Aida tanimë është në ditët më të lumtëra të shtatzënisë ku e shfaq ne secilen paraqitje qe ben.

Ajo para pak çastesh ka publikuar foto me barkun e fryrer, ku duket për mrekulli, bazuar në fotografi, këngëtarja është shumë afër të bëhet nënë për herë të parë dhe duket mahnitese. /ORAinfo/

Shiko foton:

Comments are closed.