Take a fresh look at your lifestyle.

Pas debatit, pajtohen Kiara dhe Luizi! Puthje e përqafime mes tyre

Pas debatit, pajtohen Kiara dhe Luizi! Puthje e përqafime mes tyre Dj AnChloe krijoi një super atmosferë në shtëpinë e Big Brother Vip.

Ajo u fut me vendim të Vëllait të Madh, me rastin e 27-vjetorit të Kiara Titos. Banorët u mblodhën të gjithë në oborr për të shijuar këngët më ‘in’ të momentin nga Kloi.

Gjatë mbrëmjes, Kiara i tha Luizit që të mos rrijë i ngrysur, të paktën për sonte meqe ajo ka ditëlindjen.

Ajo shfaqi edhe një moment xhelozie, kur Luizi u afrua pranë DJ. Kiara i tha atij të vinte pranë saj dhe të mos rrinte atje.Pasi Luizi erdhi, i dha Kiarës puthje dhe përqafime.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

The post Pas debatit, pajtohen Kiara dhe Luizi! Puthje e përqafime mes tyre appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.