Take a fresh look at your lifestyle.

Stresi dhe Gjoni e nisin ditën me def e valle

Viti i Ri 2023 disa nga yjet e shoëbizit shqiptar i gjeti të mbyllur në shtëpine më të famshme në Kosove Big Brother VIP Kosova, dhe nuk mungoi as vullneti i tyre i madh qe te sjellin nje program tejet te bukur festiv.

Personazhet më të ndjekur në të gjitha trojet ku flitet shqip – uruan shikuesit per festën e ndërrimit të motmoteve me pika te ndryshme tejet interesante te pergatitura me shume dashuri.

E atmosfera e mbrëmshme duket se i ka disponuar banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.Gjoni dhe Stresi janë zgjuar me disponim të mirë.

Ka qenë reperi që me të zgjuar e ka marrë defin për të bërë muzikë… Stresi luajti pak, ndërkaq më pas e mori Gjoni dhe filloi edhe të këndonte.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

The post Stresi dhe Gjoni e nisin ditën me def e valle appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.