Take a fresh look at your lifestyle.

Sulmoi prindërit e tij, arrestohet gjilanasi – Lajmet e funditSulmoi prindërit e tij, arrestohet gjilanasi
Policia e Kosovës ka njoftuar se me dje rreth orës 18:00 në Gjilan është raportuar një rast i dhunës në familje.


Lidhur me këtë është arrestuar i dyshuari, mashkull kosovar pasi kishte sulmuar nënë dhe babain e tij, raporton Zeri.info.


Bëhet e ditur se viktimat në polici kanë deklaruar se i dyshuari përsërit këtë gjë në vazhdimësi.


“Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raporton 24-orësh. /Zëri


Comments are closed.