Take a fresh look at your lifestyle.

Shqipëri: Nëna hidhet nga kati i dytë i spitalit bashkë me foshnjën e sapolindur – Lajmet e funditShqipëri: Nëna hidhet nga kati i dytë i spitalit bashkë me foshnjën e sapolindur
35-vjeçarja me iniciale M.J. është vetëhedhur mbrëmjen e sotme nga kati i dytë i maternitetit në Sarandë së bashku me fëmijën e saj të porsalindur. Dyshohet se 35-vjeçarja vuante nga depresioni.


Si pasojë janë dëmtuar nëna dhe fëmija të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, momentalisht jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al


Comments are closed.