Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Nëna

Jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi

Luizi dhe Kiara janë përfolur vazhdimisht për marrëdhënien e tyre në Big Brother Vip, edhe pse sot nuk kanë qenë në kushtet më të mira të mundshme si pasojë e debatit që patën mbrëmjen e djeshëm.Teksa bëheshin gati për spektaklin, Luizi i…