Take a fresh look at your lifestyle.

Jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi

Luizi dhe Kiara janë përfolur vazhdimisht për marrëdhënien e tyre në Big Brother Vip, edhe pse sot nuk kanë qenë në kushtet më të mira të mundshme si pasojë e debatit që patën mbrëmjen e djeshëm.

Teksa bëheshin gati për spektaklin, Luizi i ka kërkuar Kiarës një puthje Por Kiara nuk ka pranuar.

Më pas ata nisën të shiheshin në sy për një kohë të gjatë dhe Luizi i tha se ajo kishte për të qeshur tërë jetën dhe për këtë ishte i bindur sepse e donte dhe nuk do ta linte kurrë.

“Mezi po pres dhe jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi. nuk ka burrë nëne që ma heq këtë mendje. Edhe jam krenar që do jesh”, tha ai.

“Ku e ke parë këtë, mua më thyhen gotat”, është përgjigjur Kiara.

Comments are closed.