Take a fresh look at your lifestyle.

Nëna nga Vitia e raporton të zhdukur vajzën – Lajmet e funditNëna nga Vitia e raporton të zhdukur vajzën
Një grua nga Vitia ka raportur në polici se vajza e saj, është larguar nga shtëpia dhe tashmë nuk ka njohuri për vendodhjen e saj.


Sipas njoftimit të PK-së thuhet se ngjarja ka ndodhur më datën 11.07.2022 –rreth orësë 15:00 min në Viti, raporton Zeri.info.


“Më datën 15.07.2022 ankuesja femër kosovare ka raportuar se, vajza e saj viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen saj. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në njoftimin e Policisë.


Rasti në procedurë hetimore. /Zëri


Comments are closed.