Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

gjëra

Këto gjëra nuk më pëlqejnë te Ledri

Partnerja e këngëtarit Ledri Vula, Sara Hoxha ka zbuluar gjithçka rreth spektaklit ku merr pjesë, në “Dancing with the Stars” dhe ka dhënë mendimin e saj për finalistët dhe konkurrentët e dobët.Sara gjithashtu ka treguar edhe për planet që…