Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

paraqitje

Flaka shfaqet tejet joshëse në këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është zhvendosur përtej oqeanit.Ajo u shpërngul në New York të Shteteve të bashkuara, me qëllim për të ndjekur ëndrrën amerikane.Dhe duket se deri më tani Flaka ka bërë një…