Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

periudhë

Ka qenë periudhë e vështirë

Siç tanimë e dini, Bora Zemani, ishte e ftuara e puntatës së parë të sezonit të ri të emisionit “Më lër të flas”.Ajo është shfaqur përballë binjakëve, Donaldit dhe Romes, ndërkohë që ka folur për jetën profesionale dhe private, e po ashtu…