Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

tejet

Flaka shfaqet tejet joshëse në këtë paraqitje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është zhvendosur përtej oqeanit.Ajo u shpërngul në New York të Shteteve të bashkuara, me qëllim për të ndjekur ëndrrën amerikane.Dhe duket se deri më tani Flaka ka bërë një…

Kejvina vjen tejet joshëse në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella prej ditësh ka nisur pushimet dhe si destinacion kësaj radhe ka zgjedhur Zanzibarin në Tanzani.Ndonëse nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron, modelja nuk i ka lënë anash postimet që nxisin…