Take a fresh look at your lifestyle.

Formacionet zyrtare: Drenica – Llapi – Lajmet e funditFormacionet zyrtare: Drenica - Llapi


Sport
August 14, 2022 – 16:16

Lajmet e fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes Drenicës dhe Llapit.


Edicionin e ri në Superligën e Kosovës Drenica e nis në shtëpi.


Ata presin Llapin në kuadër të ndeshjes së parë në futbollin elitar kosovar.


Pritet të zhvillohet një ndeshje mjaft interesante nga të dy ekipet, të cilat do kërkojnë të nisin me fitore sezonin e ri.


Ndeshja fillon në orën 17:00, teksa tani janë publikuar formacionet zyrtare:


Drenica: pas pak


Llapi: Image

Comments are closed.