Take a fresh look at your lifestyle.

Arta Nitaj publikon video e shtrirë në tokë me këmbët hapur, trupi i saj ‘peshk’ merr vëmendjen

Arta Nitaj është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndanë imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Modelja po merr pjesë në emisionin ‘Dance ëith me’ ndërsa shpesh ndanë pak nga prapaskena e provave javore.

Njejtë ka ndodhur edhe në publikimin e fundit të saj ku ajo shihet e shtrirë në tokë dhe me këmbët hapur sigurisht për të mësuar levizjet e radhes, por trupi i saj perfekt merr gjithmonë vëmendjen./InfoKosova

The post Arta Nitaj publikon video e shtrirë në tokë me këmbët hapur, trupi i saj ‘peshk’ merr vëmendjen appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.