Take a fresh look at your lifestyle.

Të sharat për Big Mamën i “hëngri” dhe Luana Vjollca, Antonela Berisha i përgjigjet ashpër deklaratës së këngëtares në “Zemër Luana”

Gjate punates se shkuar ne “Zemer Luana” nder te ftuarit e tjere ishte edhe kengetarja Big Mama.

Ne nje prej sfidave te programit asaj iu kerkua te permendte nje emer te nje prej artisteve shqiptar, te cilin nuk e duron dot.

Fillimisht Big Mama refuzoi te thoshte nje emer e me pas u shpreh se Antonela Berisha eshte personazhi qe nuk e duron dot, mirepo nuk mund t’a cilesonte si artiste.

Nga ana tjeter Antonela ka bere nje reagim diten e sotme pas zhurmes qe u krijua.

Ajo e thumboi Big Mamen duke thene se fjalet e saj vijne nga negativiteti qe mbart dhe se ka nje sjellje te vonuar per moshen qe ka.

Ndersa persa i perket fjales artist, Antonela ironizoi Big Mamen duke thene se e vetmja kohe qe ajo eshte ndjere e tille eshte qysh ne pjesmarrjen ne “Top Fest 2005”.

“Gjithsesi asgje personale, une e kam pelqyer shume kengen kot e kot (qoft per atehere e qoft e xhenetit) dhe kam qene edhe fanse qe ta dini. Jepi Cezarit ca i takon Cezarit e Jezusit ca i takon Jezusit! Ti kot e kot xhelozon ne muaaaaaa”– perfundoi Antonela.

Mirepo, ajo cka terhoqi gjithashtu vemendjen ishte fakti qe Antonela u shpreh se nuk donte te jepte opinion per programe ku perdoret emri i saj per klikime dhe per grupe “na bashkoi urrejtja”, referuar pjesetareve te tjere ne studio, si Luana Vjollca, Fifi, Bes Kallaku, Poni dhe Olsi Bylyku.

Shiko foton:

Comments are closed.