Take a fresh look at your lifestyle.

Afërdita Paqarada largohet nga BBVK, ja kush do ta zëvëndësoj

Reality show ‘Big Brother VIP Kosova’ ka nisur transmetimin në kanalin e Klan Kosova, dhe po percillet ne mas te madhe nga publiku, ky format është duke u transmetuar për herë të parë në Kosovë.

Banorët do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë.

Sonte opinionisja e Big Brother VIP Kosova, Afërdita Paqarada, do të largohet sonte nga spektali i BBVK. Paqarada tha se sonte është hera e fundit që ajo është si opinisoniste në këtë reality show.

Insajderi ka mësuar se Afërditën do ta zëvëndësoj Anita Haradinaj. Anita është moderatore dhe po ashtu bashkëshortja e kryetarit të AAK’së, Ramush Haradinaj./insajderi

Comments are closed.