Take a fresh look at your lifestyle.

Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Ballkanit dhe Llapit – Lajmet e funditMbyllet pjesa e parë pa gola mes Ballkanit dhe Llapit


Sport
January 21, 2023 – 13:56

Lajmet e fundit nga Sporti

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Superkupës së Kosovës mes Ballkanit dhe Llapit.


Skuadrat kanë shkuar në pushim pas 45 minutash me rezultat të barabartë 0-0.


Llapi në këtë ndeshje po luan me 10 lojtarë, pasi në minutën e 28-të Bekim Maliqi u përjashtua me të kuq.


Ndeshja po zhvillohet në Turqi. /Zeri.info


Comments are closed.