Take a fresh look at your lifestyle.

Agim Ademi do ta kalojë natën në spital, kjo është gjendja e tij momentale – Lajmet e funditAgim Ademi do ta kalojë natën në spital, kjo është gjendja e tij momentale


Sport
March 22, 2023 – 22:52

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi po vazhdon trajtimin e tij në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).


Drejtori i Qendrës Emergjente, Naser Syla e konfirmoi për Gazetën Express se Ademi është në gjendje stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.


“E ka gjendjen stabile dhe është jashtë rrezikut për jetë. Është dërguar në Kirurgjinë Torakale dhe do të jetë nën vëzhgimin tonë për sonte”, u shpreh Syla.


Kujtojmë se Ademi ka ndalim për 24 orë me vendim të prokurorit. 


Comments are closed.