Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Kjo

Kjo është e drejtë e çdo shteti sovran

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka mbështetur vendimin e Qeverisë Kurti për reciprocitet ndaj targave dhe letërnjoftimeve të lëshuara nga Serbia.Ai në një postim në Facebook, ka thënë se kjo është e drejtë e çdo shteti sovran.Tutje ka…