Take a fresh look at your lifestyle.

Momenti kur DJ Pm i propozon Saras martesë (VIDEO)

Pajtimi dhe Sarah vazhdojnë të kenë një lidhje të shëndoshë duke e shfaqur edhe në publik.

Së fundmi çifti ishin në dasmën e menagjerit të Dj kosovar ku nga ndenja postuan momente të ndryshme lumturie.

Momenti epik i mbrëmjes ishte kur Pajtimi i afrohet Saras dhe i ulet në gjunjë duke i propozuar martesë, por pa unazë.

Ndërkohë, çifti pyetën vazhdimisht për marrjen e një vendimi të tillë të cilin thonë se nuk e mendojnë njëherësh./Kosovarja/

Shiko videon:

The post Momenti kur DJ Pm i propozon Saras martesë (VIDEO) appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.