Take a fresh look at your lifestyle.

Babai në Paris e gjen të vdekur vajzën 3-vjeçare brenda në rrobalarëse – Lajmet e funditBabai në Paris e gjen të vdekur vajzën 3-vjeçare brenda në rrobalarëse


Bota
January 13, 2023 – 15:51

Një ngjarje e rëndë  ka ndodhur në Paris, ku një vajzë tre vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e së enjtes, pasi u gjet në një rrobalarëse, sipas mediave të huaja.


Ka qenë babai dhe një pjesëtar i familjes që gjetën 3-vjeçaren rreth orës 22:30.


Fëmija ishte në gjendje kritike kur u shpëtua, por u deklarua e vdekur pak pas orës 23:30.


Nuk dihet ende shkaku i vdekjes së saj. Sipas deklaratave të babait, 48 vjeç, dera e rrobalarëses ka qenë e mbyllur në momentin që ata zbuluan vendndodhjen e vajzës. /abcnews


Comments are closed.