Take a fresh look at your lifestyle.

Çfarë ndodhi mes Andit dhe Gresës: “Mos ma bo rrenc”

Andi dhe Gresa kane treguar para disa dite se kane pelqime mes njeri tjetrit ku edhe i kemi pare mjaft te afert madje edhe ne shtrat duke ndenjur deri ne oret e vona te nates duke biseduar e perqafuar.

Gresa eshte shprehur disa here se Andi duket s te ishte psikolog i saj pasi e ka lehte qe tek ai te shprehet pasi e kulpton shume mire, kjo sepse Gresa eshte rritur ne Itali dhe e ka me problem te shprehet ne gjuhen shqipe.

Megjithate Gresa thote se nuk deshiron te ngutet ne lidhje me Andin, ndersa kohet e fundit kane pasur edhe mosmarreveshje,  dhe mospajtimet ne mes Andit dhe Gresës po vazhdojnë ende.

Teksa po diskutonin në oborrin e shtëpisë të përqafuar, modelja i tha Andit “rrenc” dhe për këtë ky i fundit nuk u ndie mirë,  në videon më poshtë kuptoni detaje nga biseda mes tyre per kete ceshtje./KlanKosova/

Shiko videon:

Comments are closed.