Take a fresh look at your lifestyle.

Deputeti i LVV-së alarmon: FSK-ja të dërgohet në veri, të dielën serbët e armatosur vijnë në Jarinjë – Lajmet e funditDeputeti i LVV-së alarmon: FSK-ja të dërgohet në veri, të dielën serbët e armatosur vijnë në Jarinjë
Deputeti i LVV-së Arbër Rexhaj, ka alarmuar për situatë në veri të vendit.


Rexhaj ka thënë se të dielën në mesditë, serbët prorusë dhe të armatosur nga Serbia, Mali i Zi dhe Republika Srpska do të vijnë në pikën kufitare në Jarinjë.


Rexhaj pa treguar burimin e këtij informacioni, ka kërkuar që për këtë në veri duhet të dërgohet FSK-ja.


“Meqë serbët prorusë dhe të armatosur nga Serbia, Mali i Zi dhe Republika Srpska po vijnë të dielen në mesditë në Jarinje, pikërisht kjo është një situatë kur atje do të duhej të ishte FSK-ja”, ka shkruar në Facebook Rexhaj. /ZëriImage

 


Comments are closed.