Take a fresh look at your lifestyle.

Edona sjell imazhet me të bukura me familjen nga pushimet, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Këngëtarja kosovare, Edona Llalloshi, është njëra nga artistet më të dashura për publikun, ajo është një bashkëshorte dhe një nënë shumë e përkushtuar, duke treguar se familja është gjëja më e rëndësishme për të.

Por, këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në profesionin e saj, pasi që pothuajse në çdo mbrëmje është e ftuar në dasma e ahengje.

Edhe pse sezoni i dasmave tashmë ka filluar, Edona ka gjete kohë që të relaksohet me familjen e saj në një resort luksoz.

Ajo ka sjell disa imazhe me burrin dhe fëmijët e saj gjatë pushimeve, ndërsa veshja e saj me stil, merr gjithë vëmendjen, kaq terheqese po duket ajo. /ORAinfo/

Comments are closed.