Take a fresh look at your lifestyle.

Einxhel dhe Dj Dagz befasojnë me emrin për djalin

U bën çift derisa ishin pjesë e Big Brother Vip Albania, dhe lidhja e tyre beri buje duke u komentuar e pelqyer tek gjithe publiku ku edhe pas daljes nga Big Brother fituan ndjekes te shumte ne rrjete sociale.

Lidhja e tyre u forcua edhe me shume kur Einxhel mbeti shtatzene dhe pritnin te beheshin me nje djale, ku edhe festat per baby showr moren vemendje te madhe duke u komentuar gocha ne medie.

Einxhel dhe Dj Dagz u bënë prindër për herë të parë me datë 12 të këtij muaji, ata mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Trev, Çifit ka publikuar një video të ëmbël ku shfaqen në shoqëri të djalit të tyre

Ndryshe, Einxhel dhe Dagz moren komente te shumta nga miqte familjaret e fansat e tyre ne te gjitha rrjetet sociale ku ata perjcellen, më poshtë mund të shihni postimin e parë me djalin që ndau Einxhel…/Orainfo/

Comments are closed.