Take a fresh look at your lifestyle.

I tha se ka strategji, Lugati përplaset me Artanin (VIDEO)

‘Big Brother VIP Kosova’ ka filluar dhe po pelqehet e percillet ne mas te madhe nga shikues te shumte nga mbare trojet shqiptare.

Deklarata e Artanit se banorët brenda kanë strategji, ka nxitur shumë diskutime mes banorëve.Gjoni nuk është pajtuar me këtë deklaratë, duke thënë se nuk ka strategji, përcjell Klankosova.tv.

“Unë nuk kam ardhur as për çmimin e madh, unë kam ardhur vetëm që të afrohem me publikun edhe që të më njohin ata kështu siç jam, nuk kam asnjë strategji”, u shpreh Gjoni.

Ndryshe, banoret do të qëndrojne të mbyllur për cmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ndërsa gara duket të mos jetë e thjeshtë pasi konkurrentet kanë hyrë me bindjen e madhe se do të fitojnë.

Shiko videon:

Comments are closed.