Take a fresh look at your lifestyle.

Intrigohem nga ata që më refuzojnë

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.Ajo tashmë ka arritur të marrë vëmendjen si të publikut ashtu edhe të banorëve duke ngjallur diskutime të ndryshe.

Mirëpo, e njohur për natyrën e saj provokuese, modelja bionde këtë e ka shfrytëzuar banorin tjetër, Kristin. Fillimisht me shaka tentoi të hynte në shtatë të tij teksa gjatë ditës ka vazhduar me vardise të tjera ndaj Kristit.

Derisa nuk mori regjimin e njëjtë nga Kristi, modelja bukuroshe ka insistuar me provokime të shumta.Teska ndodheshin me banorët e tjerë duke ngrënë, Kejvina tha se është e intriguar nga Kristi pasi ai e refuzoi.

“Më refuzoi mbrëmë dhe kur më refuzojnë unë intrigohem edhe më shumë.”, ka thënë modelja.Ndërkohë, kujtojmë që sonte (e shtunë) pritet eliminimi i radhës, në nominim janë të gjithë banorët pasi ata u dënuan për përdorimin e fjalorit të papërshtatshëm.

Kujtojmë që banorja e parë e eliminuar ishte këngëtarja nga Kosova, Ariana e njohur me emrin artistik Ari Blue. /Telegrafi/

Shiko videon:

Comments are closed.