Take a fresh look at your lifestyle.

Kaq të buzëqeshur moti kohë nuk e kemi parë Beatrix Ramosajn

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Por si duket këngëtarja i ka lënë të gjitha prapa krahëve dhe po e shijon jetën sic është më së miri./InfoKosova

The post Kaq të buzëqeshur moti kohë nuk e kemi parë Beatrix Ramosajn appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.