Take a fresh look at your lifestyle.

Kosova sfidohet nga Qiproja – Lajmet e funditKosova sfidohet nga Qiproja


Sport
June 30, 2022 – 10:10

Lajmet e fundit nga Sporti

Kosova A te femrat sot do të ketë ndeshjen e tretë në Kampionatin Evropian për Shtete të Vogla në Qipro.


Vashat e Kosovës do të përballen me Qipron nga ora 15:30. Dardanet kanë një fitore, ndaj Andorrës, dhe një humbje nga Malta, kurse Qiproja ka zhvilluar vetëm një ndeshje, duke mundur Norvegjinë 81:62.


Ndeshja transmetohet në YouTube në faqen zyrtare të FIBA-s ose në uebsajtin për Kampionatin Evropian për Shtete të Vogla. /Zeri.info


Comments are closed.