Take a fresh look at your lifestyle.

Kur nuk pritej aspak, babai i Butrintit habit të gjithë me këtë veprim për ish-renë e tij

Këngëtari i njohur nga Mitrovica, Butrint Imeri i cili prej vitesh përflitet për një lidhje dashurie me moderatoren nga Shqipëria, tani banore në BBVA, Kiara Tito, ka bërë një veprim të papritur ndaj saj.

Pas spektaklit të mbrëmshëm (e shtunë), Butrinti ka postuar një imazh të Kiarës në llogarinë e tij të Instagramit.

Butrinti shpërndau një imazh nga profili i saj dhe sipër vendosi një ’emoji’ kurore që ka kuptimin e një ‘mbretëreshe’.

Veprimi i autorit të “Cigaren” vjen pas një sërë dinamikash në shtëpinë e famshme që është përfshirë pikërisht Kiara.

Ndersa kur askush nuk e priste edhe babai i kengetarit ndau te njejtin imazh te moderatores me kuroren e vendosur ne koke, duke treguar hapur perkrahjen per te.

Shiko foton:

Comments are closed.