Take a fresh look at your lifestyle.

Ky është i riu nga Deçani që vdiq tragjikisht në Bjeshkë [Foto] – Lajmet e funditKy është i riu nga Deçani që vdiq tragjikisht në Bjeshkë [Foto]Foto: Ilustrim
Mbrëmjen e së dielës një i ri ka humbur jetën në Bjeshkët e Deçanit si pasojë e rrotullimit të kamionit.


I riu i aksidentuar është identifikuar dhe ai është Elvis Osdautaj nga Isniqi.


Sekretari i AAK-së në Deçan, Hajdar Sutaj ka ndarë lajmin tragjik, derisa familjarëve të viktimës u ka shprehur ngushëllime.


“I tronditur nga vdekja tragjike e të riut Elvis Osdautaj nga Isniqi i Deçanit!. Në këto momente të vështira për familjen, ju shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve, shokëve dhe gjithë bashkëvendësve nga Isniqi dhe Deçani”, ka shkruar Sutaj.Comments are closed.