Take a fresh look at your lifestyle.

Luizi i hidhet në krevat Kiarës në BBVA, ajo i drejtohet: Mos guxo (Video)

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy prej personazheve më të komentuar të momentit nga shtëpia e Big Brother VIP Albania dyshja të cilët kanë javë që flirtojnë me njëri-tjetrin, kanë krijuar një raport i cili nga jashtë ndiqet me interes të lartë nga shikuesit e programit.

Të enjten, këngëtari shkodran ka shkuar te krevati i moderatores dhe i është hedhur sipër, teksa kjo e fundit fillimisht i është drejtuar me fjalët “Mos” ndersa Luizi i kthehet  “Pse kur e bën Ronaldo je krejt e qeshur, kur e bëj unë më thua ‘Mos guxo’”, e ka pyetur Luizi mes të qeshurash Kiarën.

Ndërkohë që kjo e fundit ka filluar gjithashtu të qeshë me veprimet e tij, Luizi përndryshe mbetet një prej banorëve më të pëlqyer të publikut të BBVA, i cili këtë javë është i nominuarsë bashku me: Oltën, Efin, Ronaldon dhe Kristin – njëri prej tyre largohet të shtunën nga shtëpia.

Ai eshte njeri nga banoret me te pelqyer deri tani ku edhe ka thene se mendon qe Kiara po e shfrytezon Luzin per loje pasi kjo e fundit nuk po i afrohet sado qe Luizi ben shume per te./Telegrafi/

Shiko videon:

Comments are closed.