Take a fresh look at your lifestyle.

Mbappe rikthehet në stërvitje me PSG-në – Lajmet e funditMbappe rikthehet në stërvitje me PSG-në


Sport
December 21, 2022 – 12:35

Lajmet e fundit nga Sporti

Kylian Mbappe i është bashkuar Paris Saint Germain, pak ditë pasi e humbi finalen e Kupës së Botës, në ndeshjen në mes të Francës dhe Argjentinës e cila dha epilog vetëm pas penalltive.


Sulmuesi i talentuar duket se e ka hedhur pas krahëve këtë zhgënjim dhe ka vendosur të përfshihet menjëherë në skuadrën e PSG-së.


Në videon e publikuar nga Fabrizio Romano, lojtari shihet teksa zbret nga makina dhe niset për në qendrën stërvitore.


Për Mbappen tashmë është një synim tjetër sezonal, fitimi i Ligës së Kampionëve me PSG-në, diçka që nuk ka ndodhur asnjëherë në histori të klubit.


Just 63 hours after the World Cup final, Kylian Mbappé has already returned at training with Paris Saint-Germain today morning. Mentality ë #PSG

ë @PSGpic.twitter.com/OCdLzhvfcl

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) December 21, 2022


Comments are closed.