Take a fresh look at your lifestyle.

Morena ia vë ‘flakën’ vitit 2023 me këtë foto

Morena Taraku ka qenë më aktive këtë vit me fotot e saj nëpër rrjetet social, bukuroshja dhe këngëtarja kosovare ka filluar aty ku e ka lënë Vitin e Ri, me jetesën e saj plot luks në metropolin turk, Stamboll.

E derisa para tri dite ajo postoi një foto para disa makinave të shtrenjta, sonte ajo ka postuar një foto “selfie”“ Self, brenda Botës sime të mrekullirave”, ka shkruar ajo poshtë kësaj fotografie në Instagram të cilën e ka postuar për 1.6 milion fansave të saj.

Ajo shihet e veshur ne bluze te zeze e te ngushte duke theksuar format e saj mahnitese trupore derisa vemendje merre edhe me stilin e bukur te flokeve por edhe me grimin e thjeshte e te bukur.

Ndryshe, Morena eshte nje nga modelet e kengetaret me te perfolura ne estrade kjo pee bukurine e format fizike qe ka por shpesh here edhe jeten luksoze qe ben duke e treguar permes imazheve ne rrjete sociale.

Shiko foto:

Comments are closed.