Take a fresh look at your lifestyle.

Mozzik reagon pas daljes së Getinjos nga Big Brother

Getinjo pak minuta me pare vendosi perfundimisht ta le shtepine me te famshme ne vend keshtu duke hequr dore nga cmimi i madh prej 200 mije eurosh.

Getinjo ka deklaruar se ka vendosur të dal nga BBVK.Derisa këtë lajm banorët të gjithë e kanë pritur të mërzitur.

Pas 43 ditësh qëndrimi në shtëpi, Getinjo vendosi të largohet nga shtëpia.Ai këtë e cilëson si eksperiencën më të mirë jëtë.

Nuk mungoi as reagimi i Mozzikut.Ai ndau një fotografi , ku shihet Getinjo me kokën lart brenda shtëpisë. Sigurisht që sjellja dhe edukata që ka ndarë Getinjo, i ka bërë familjarisht krenarë.

Shiko foton:

The post Mozzik reagon pas daljes së Getinjos nga Big Brother appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.