Take a fresh look at your lifestyle.

Nga pushimet, Gresa ekspozon burrin ‘alergjik’ ndaj fotove

Sezonin e verës e ka të mbushur me data koncertesh e ahengjesh familjare, por, pa nisur sezoni në kuptimin e tij të plotë të fjalës, këngëtarja Gresa Behluli ka ndarë disa ditë për pushim.

Ajo bashkë me djalin, Diellin dhe bashkëshortin, Lulin po i ‘mbushë’ bateritë në një resort, nga ky pushim s’kanë munguar as fotografitë.

Këngëtarja e mirënjohur është shfaqur me djalin, Diellin, mes tjerash, ajo ka thyer ‘akullin’ duke postuar si rrallë herë, fotografi me bashkëshortin.

Tashmë dihet se Luli, i angazhuar në biznes nuk i do aspak fotografitë, prandaj këto raste janë të rralla për dikë që synon ta ruajë privatësinë në maksimumin e mundshëm./prive.al

Comments are closed.