Take a fresh look at your lifestyle.

‘Nuk dua, nuk bën rregulla ti këtu…’, përplasen ashpër Vivien dhe Getinjo (VIDEO)

Vivien dhe Getinjo janë pērplasur goxha ashpër sot, reperi i tha të dashurës se nuk të flejë me të dhe se duhet ta ndryshojë krevatin, ndersa kjo nuk i erdhi fare mirë Vivien ku reagoi mjaft ashper.

Nuk ben rregulla ti ketu i thote Getinjo asaj derisa Vivien i thote se per cfare nuk ben rregulla dhe se nuk e nderron krevatin duke i thene kete dhe njehere, gjej kravt tjeter po deshe i thote ajo.

”E pse more po ben filma” ia kthen Getinjo  qe duket me i qete por qe Vivien tregohet e ashper dhe nervoze duke  thene se me cfare po e  ngaterrona ate, pasi sipas saj Getinjo njehere e ftoi ne krevat pastaj i thote ik tash.

Ndryshe, edhe dy dite me pare Getinjo dhe Vivien u perplasen per nje fjale per vitamnen D, ku ishte Vivi ajo qe reagoi ashper pasi nuk i pelqua shakaja qe Getinjo beri me te.

Shiko videon:

Comments are closed.