Take a fresh look at your lifestyle.

Parashuta sot surprizoi edhe Gresën (VIDEO)

Parashuta sot ka surprizuar edhe Gresën, modelja mori një mesazh nga adhuruesit e saj dhe për këtë u emocionua shumënërpos Gresës, parashutisti ka fluturuar mbi shtëpi me mesazhe edhe për Stresin dhe Vivien.

Për këtë të fundit, befasia ishte e përgatitur nga Getinjo ku Vivien u lumturua tej mase ndersa derdhi edhe lot me pas pasi duket se nuk e ka pritur fare kete befasi dhe e gezoi shume.

Ndersa Gresa eshte lumturuar shume nga parashuta kjo pasi edhe ndodhet ne nominim dhe sigurisht eshte njembeshtetje e madhe per te ne keto dite me te veshtira se diteve tjera.

Gresa po vazhdon lidhjen me Andin brenda shtepise edhe pse thone se eshte ende heret per te pare gjerat e finalizuara ata shihen ne secilin moment bashke me njeri tjetrin duke ndenjur dhe duke e mbeshtetur.

Shiko videon:

Comments are closed.