Take a fresh look at your lifestyle.

Publikohet video si Shakira keqtrajtohej nga vjehrra në prani të Piques – Lajmet e funditPublikohet video si Shakira keqtrajtohej nga vjehrra në prani të Piques
Në rrjetet sociale po bën bujë një video ku shihet Shakira bashkë me Pique dhe nënën e tij.


Pamja e vjetër tregon një moment aspak të këndshëm, ku shihet nëna e futbollistit teksa shtrëngon këngëtaren dhe më pas i bën me gisht që të heshtë.


Pranë tyre ishte edhe Gerard, i cili nuk shihet duke reaguar për atë që po ndodh.


As reagimi i Shakirës nuk vihet re në pamje pasi ajo në video është e shfaqur vetëm me shpinë.


Ngjarja duket e viteve më parë por nuk ka shpjegim se çfarë ka ndodhur saktësisht.Siempre siempre me dio mala espina este ser maligno. Pobre @shakira menos mal abriste los ojos. pic.twitter.com/FOoG1aAqwg


— carladirty (@carla_dirty) January 23, 2023

Comments are closed.