Take a fresh look at your lifestyle.

Pas deklaratave të Florit, reagon Stresi: Ti erdhe në jetën time, kur jetën nuk e doja

Ka pak ditë prej kur Flori ka shqetësuar fansat me rrëfimet e tij lidhur per gjithqka  që ai ka përjetuar viteve të fundit, ai ka treguar se këngët e tij janë fshirë nga ‘Youtube’.

Këtë ai e bëri pasi mendonte se ndihej i harruar dhe se muzika e tij tashmë nuk ndëgjohet më.

Një ndër artistët që e shprehu publikisht vlerësimin e tij për Florin ishte edhe reperi Stresi.

Ai ka shkruar në Instastory disa fjalë, duke e konsideruar një person me shumë ndikim në jetën e tij./Lajmi

The post Pas deklaratave të Florit, reagon Stresi: Ti erdhe në jetën time, kur jetën nuk e doja appeared first on InfoKosova.

Comments are closed.