Take a fresh look at your lifestyle.

Pas një kohe, Robert Berisha fotografohet duke u puthur në buzë me këtë bukuroshe

Robert Berisha është një prej këngëtarëve më të pëlqyer nga publiku shqiptarë. Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë. Pas ndarjes nga Nora, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi pak kohë pas zyrtarizimit të saj. Kurse tani, Roberi po e vazhdon jetën ‘singel’.

E tani Roberti i është përkushtuar vajzës së stij, Reenes. Ai sot ka publikuarnjë foto me vajzën e tij duke puthur në buzë, me të cilën kishte dalë në një shëtitje./ORAInfo/

Shiko foton:

Comments are closed.