Take a fresh look at your lifestyle.

PSG-ja dëshiron Fredin e Man Utd – Lajmet e funditPSG-ja dëshiron Fredin e Man Utd


Sport
December 23, 2022 – 09:48

Lajmet e fundit nga Sporti

Paris Saint-Germaini po planifikon një lëvizje për mesfushorin e Man Utd, Fred, edhe pse “Djajtë e Kuq” kanë aktivizuar një klauzolë zgjatjeje 12-mujore në kontratën e tij.


“The Sun” raporton se kampionët e Ligue 1 janë admirues afatgjatë dhe mendojnë se mund ta tundojnë mesfushorin në kryeqytetin francez për të luajtur përkrah Neymarit dhe Marquinhos.


Man Utd do të kërkojë rreth 30 milionë funte për mesfushorin që e di se mund të ketë një shans më të mirë për futboll të rregullt me PSG-në. /Zeri.info


Comments are closed.