Take a fresh look at your lifestyle.

Rita Ora ndan momentet e këndshme që shijon me bashkëshortin e saj në shtëpi (VIDEO)

Rita Ora dhe Taika Waititi tani më nuk fshihen nga publiku, këngëtarja shqiptare shpesh herë poston imazhe të ndryshme krahë partnerit e së fundmi edhe në TikTok, Çifti janë shfaqur duke realizuar një video që tani është trend në at rrjet social.

Teksa pozonin së bashku, gradualisht filtrat i kthyen në disa personazhe të ndryshme, me Ritën që e mbylli videon duke buzëqeshur dhe duke shkelur syrin, shkruan DailyMail, Çifti i dashuruar qeshnin teksa testonin efektet e TikTok-ut dhe bënin një sërë mimikash të ndryshme në fytyrë.

Rita Ora u mundua qe nje kohe te gjate ta mbaj te fshehte lidhjen e saj me regjisorin e njohur, por foto te sumta filluan te shperndahen ne rrjet duke dyshuar se ata jane te dashuruar.

Ka disa muaj qe ajo ka treguar publikisht se eshte ne lidhje me regjisorin duke treguar se ndjeher shume e lumtur prane tij, ndersa kete e shohim edhe permes imazheve te shumta qe sjellin bashke.

Shiko videon:

Comments are closed.