Take a fresh look at your lifestyle.

Shikojeni mirë Melinden në këto foto, ka apo s’ka silikon

Melinda Ademi është njëra prej artisteve më me zë në në estradën shqiptare. Ajo posedon linja përfekte trupore, cka e bëjnë të dyshohet se mos ndoshta ka bërë ndonjë ndërhyrje.

Krijusja e hitit “Milano” te cilen e solli ne bashkpunim me Finem, vazhdon te komentohet mjafte shume ne mediat roze, e kjo per shkak te formave te saj te trupit. Ne disa prej teksteve te kolegeve te saj, Melinda jo rralle here eshte pikasur per ‘selikon’ ne te pasme.

Ne nje nga kengete e saj Ademi kishte vendosur te kendoj edhe nje fragment “…kush po xhelozon, kush po xhelozon le t’ma provon, le t’ma kafshon…” kushtuar zerave ndaj saj.

Por ne nje foto me bikine, fansat e saj kane mundesin ta shikojn me zoom, dhe t’i bini ne fije kesaj qeshtje mjafte te komentuar e te perfolur per Melinden./InfoKosova/

Shiko foton:

Comments are closed.