Take a fresh look at your lifestyle.

Stresi e bën edhe këtë gjë, pastron rrobat si në kohërat e vjetra (Video)

Stresi eshte nje nga banoret me te aktiv ne shtepine e Big Brother Vip Kosova, ai pelqehet nga publiku per shprehjet e fytyres dhe te qeshuren ku videot e tij po shperndahen shume ne rrjete sociale.

Ai se fundmi moti nje komente nga banorja tjeter Ana ku tha se Stresi eshte nje nga banoret qe nuk ben shume pune te shpise pra nuk angazhohet sa duhet por qe Stresi tha se Gresa eshte ajo qe i ben punet per te.

Shpesh punet e shtepise jane bere sherr per fjalosje mes banoreve ku edhe pergatitja e bukes u be pikerisht problem me disa banore pasi i thonin Xhulit se ua permend buken qe ua gatuan.

Stresi sot ka pastruar rrobat si në kohërat e vjetra, reperi po e lante një bluzë të tijën duke e fërkuar me dorë në një kuti plastike, vërdallë reperit i vjen Xhuli, me të cilën ka pasur debate të ashpra, por që tashmë kanë bërë paqe me njëri-tjetrin.

Shiko videon:

Comments are closed.