Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

falas

​Kafe dhe çaj falas, tri ditë në shesh

Është hapur sot edicioni i gjashtë i festivalit të çajit dhe kafes, ku për tri ditë radhazi qytetarët do të kenë mundësinë të shijojnë falas çajin dhe kafen në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë. Zëdhënësja e festivalit, Gita Lushi…