Take a fresh look at your lifestyle.
Browsing Tag

Rina

Pas ndarjes nga Rina, Sin Boy në lidhje të re?

Rina dhe Sin Boy i dhanë fund lidhjes pas 4 vitesh së bashku.Lajmi u konfirmua nga vetë reperja në emisionin ‘Natë Vere’ në T7, pak kohë më parë.“Po, është e vërtetë që jemi distancuar.Por nuk do doja që ta bënin të madhe se ne kemi shumë…

How did Rina Balaj beat diabetes?

Singer and rapper Rina Balaj is one of the most talked about public faces in the country, due to the commotion she made at the beginning of her career, the problems she had with some of the other Albanian pop girls, and much more,…